Moka konvička Bialetti New Moka Indukce 6 porcí červená
search
  • Moka konvička Bialetti New Moka Indukce 6 porcí červená

Moka konvička Bialetti New Moka Indukce 6 porcí červená

1 190,00 Kč
Cena

Bialetti New Moka Indukce 6 porcí červená je revoluční kávovar, který přináší dokonalou chuť a aroma espresso přímo do vašeho domova. Tento kávovar je navržen pro použití na indukčních varných deskách a je vyroben z vysoce kvalitního hliníku pro dlouhou životnost a vynikající výkon. Černý a stříbrný design dodává tomuto kávovaru moderní a elegantní vzhled. Kávovar má také černou rukojeť a stříbrnou základnu, což usnadňuje manipulaci a čištění. Kávovar je navíc označen štítkem “MOKA INDUCTION”, který zdůrazňuje jeho kompatibilitu s indukčními varnými deskami.

Počet
Poslední kus skladem

Bialetti New Moka Indukce 6 porcí čevená je revoluční kávovar, který přináší dokonalou chuť a aroma espresso přímo do vašeho domova. Tento kávovar je navržen pro použití na indukčních varných deskách a je vyroben z vysoce kvalitního hliníku pro dlouhou životnost a vynikající výkon. Černý a stříbrný design dodává tomuto kávovaru moderní a elegantní vzhled. Kávovar má také černou rukojeť a stříbrnou základnu, což usnadňuje manipulaci a čištění. Kávovar je navíc označen štítkem “MOKA INDUCTION”, který zdůrazňuje jeho kompatibilitu s indukčními varnými deskami.

 

Čištění: Doporučujeme konvičku po použití opláchnout teplou vodou a udržovat v rozloženém stavu. Nepoužívejte čistící prostředky ani nemyjte v myčce.

60263

Parametry

Velikost
6 šálků
Vhodné pro indukci
Ano

Mohlo by vás také zajímat

Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.
Změnit nastavení cookies